Contact

Vanuit onze drie koel- en vrieshuizen nabij de Duitse grens in Varsseveld, Lichtenvoorde en Aalten bieden we 205.000 m3 aan opslagcapaciteit voor gekoelde en bevroren producten. Koel- en Vrieshuis Lintelo is gespecialiseerd in opslag van vlees, boter en kaas.

Wilt u meer informatie?

Koel- en Vrieshuis Lintelo B.V.
Albert Schweitzerstraat 25 | 7131 PG  Lichtenvoorde
Postbus 15 | 7130 AA  Lichtenvoorde
T +31 (0) 544-396060 | F +31 (0) 544-376055

Koel- en Vrieshuis Lintelo B.V.
Euroweg 17 | 7051 EB Varsseveld
T +31 (0) 544-396090 | F +31 (0) 315-230111

Koel- en Vrieshuis Lintelo B.V.
Gendringseweg 23 | 7122 ME Aalten
T +31 (0) 543-461565 | F +31 (0) 543-461200

 

Direct contact met één van onze medewerkers?

Arie van de Put (directeur) +31 6 53146116 arie@lintelo.nl
Wim van de Put (directeur) +31 6 51076271 wim@lintelo.nl
Stefan Wekking (bedrijfsleider Varsseveld)   +31 6 51375146 stefan@lintelo.nl
Matthijs Ansink (QA) +31 544 396062 matthijs@lintelo.nl
Dick Lensink +31 544 396060 dick@lintelo.nl
Iris de Vos +31 544 396090 iris@lintelo.nl
Timon Meinen +31 544 396093 timon@lintelo.nl
Dianne Stronks +31 544 396092 dianne@lintelo.nl
Eric Vos (bedrijfsleider Lichtenvoorde) +31 6 57576538 eric@lintelo.nl
Jan Timmer (Lintelo Export) +31 544 396065 jan@lintelo.nl
Harry Jansen +31 544 396067 harry@lintelo.nl
Wessel Prins +31 544 396066 wessel@lintelo.nl
Jos Migchelbrink +31 544 396077 jos@lintelo.nl
Jordy Lorijn +31 544 396097 jordy@lintelo.nl

 

 

Certificaten
ISO IFS AEO Certificaten Lintelo Koel- en Vrieshuis